KONST / Litografier / Grafiskt blad 13988010
nr 1398 8010
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 41/60, oramat löst blad, 40x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16
100 kr
150 kr